Stik s starši – PŠ Jezero

Obvestila staršem učenci zapišejo ali nalepijo v zvezek za obvestila. Pomembnejša obvestila so dostopna tudi na šolski oglasni deski. Nekatera obvestila bomo staršem posredovali obvestila preko eAsistenta.

V šolskem urniku imamo opredeljen tudi čas za jutranje pogovorne ure s starši. Starši se za dan in uro pogovornih ur dogovorijo z razredničarko.

Termini jutranjih pogovornih ur

DAN RAZRED URA NOSILEC
  1.   Mirjana Kužatko
  2.   Klavdija Lekan M.
  1.   Anamarija Borštnik

Popoldanske govorilne ure in roditeljski sestanki bodo ob četrtkih, po vnaprej dogovorjenem načrtu. Pogovorne ure so vsak drugi polni teden v mesecu. Starši lahko izven pouka pokličete razredničarki ali učiteljico v PB na telefonsko številko 01 360 12 60 ali na mobitel št. 031 296 041.

PARKIRANJE VOZIL

Prosimo, da upoštevate prometni režim PŠ Jezero. S parkiranjem pred vrati šole onemogočate varen in tekoč promet. Bodimo vzor našim otrokom in jim pokažimo, da spoštujemo tudi druge udeležence v prometu in parkirajmo vozila na za to označenih mestih.